HOME RUN bonus club - nabídky pro firmy

27.06.2014 21:20

Chcete-li být součástí našeho bonusového programu a nabídnout Vaše zboží nebo služby, prosím, kontaktujte nás ZDE

 

Rádi bychom nabídli členům Olympia Blansko ještě něco dalšího kromě zábavy, baseballu a softballu. A tak jsme se rozhodli založit slevový HOME RUN bonus club, v rámci kterého umožníme našim členů zdarma využívat slevy a výhody u nasmlouvaných partnerů. - provozoven v Blansku a okolí.

Aby nabídka takových provozoven byla co největší, nabízím touto cestou zapojit se do tohoto programu také Vám. Stačí jenom uvést libovolné procento slevy, které byste mohli držitelům karet poskytnout, a zdarma budete zařazeni do nabídky provozoven. Provozovny budou označeny, zveřejněny na našich stránkách a také propagovány v rámci našich akcí. Tedy zařazení do této sítě není spojeno s nějakým vstupním poplatkem nebo úhradou nákladů z Vaší strany - naopak máte docela reálnou možnost získat až 200 nových zákazníků - členů Olympia Blansko a další stovky jejich rodinných příslušníků, kteří budou moci tyto karty využívat také.

Budu rád, když se do našeho programu zapojíte také - v případě Vašeho zájmu Vám obratem pošlu smlouvu a všeobecné obchodní podmínky a jsem připraven Vám také zodpovědět veškeré Vaše dotazy.


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608