Informace pro nové hráčky a hráče

01.09.2016 10:11

Pro všechny stávající i nové členy našeho baseballu a softballu přináším informace o pravidlech, kterými se, pokud možno, řiďte:-)

1. Ačkoli trénujete a budete vždy trénovat spolu, v rámci soutěží jste rozděleni na osmileté a sedmileté (a mladší)

2. Termíny tréninků vám sdělí trenéři. Do konce září budeme trénovat na hřišti na Mlýnské 22 (Strawberry Field). Pokud počasí dovolí, budeme chtít trénovat na hřišti co nejdéle (tředa do listopadu). Po zahájení podzimních plískanic se přesuneme do tělocvičen - budete včas informováni

3. Na trénink přijďte vždy 10 - 15 minut před jeho začátkem. 

4. Nepřítomnost na tréninku hlaste předem.

5. Na trénink si vždy přineste: podvlíkací triko s dlouhým rukávem, triko s krátkým rukávem, tepláky, ponožky (v případě deště, mokra si berte náhradní), čepičku, láhev s pitím, něco k zakousnutí po tréninku. Bude-li chladněji, pak si přineste také teplejší bundu, případně BP bundičku.

6. K zapůjčeným věcem se chovejte šetrně. Přesto u nás dodržujeme zásadu, že zdraví je důležitější než majetek. 

7. O zápasech, turnajích a jiných akcích budete vždy informování předem na tréninku i prostřednictvím www nebo FB stránek

8. Pokud si budete chtít pořídit nějaké baseballové vybavení, oblečení či cokoli jiného na trénink, pak se poraďte s trénérem. Rozhodně bych nedoporučoval, abyste si něco kupovali sami.

9.Jsme organizace velmi komunikativní a o všem hovoříme - jakékoli dotazy směřujte na trenéry nebo na výbor. 

 


nahoru ▲

                     

Chceš hrát s námi baseball nebo softball?
Volej 606 748 743 | 606 919 608